DAVET
Sevgili Öğrencilerimiz ve Değerli Meslektaşlarımız,
 
İlkini 2007 yılında düzenlediğimiz Beslenme ve Diyetetik Öğrenci Kongresi’nin bu sene ikincisini düzenleme heyecanı ve mutluluğu içerisindeyiz. Kongremizde Beslenme ve Diyetetik alanındaki güncel konular, alanındaki uzman kişiler, diyetisyenler ve öğrenciler tarafından irdelenecek, sunum ve pratik çözümlemelerle detaylı olarak tartışılacaktır.
Kongre Düzenleme Kurulu; sunuların ve yapılacak çalışma gruplarının, Beslenme ve Diyetetik öğrencilerinin gereksinimlerine uygun, iyileştirici stratejileri vurgulayan, somut ve uygulanabilir olmasını hedeflemiştir. Bu amaçla üç günlük programda; 1 konferans, 10 panel ve 5 workshop yer alacaktır. Ayrıca kongrede, davetli bildiriler, serbest bildiriler, poster sunumlarına da yer verilecektir.
Yoğun bilimsel programın yanı sıra kongremiz, Türkiye’nin dört bir yanından gelecek genç meslektaşlarımızın, doğal ve tarihi güzelliklere sahip Kayseri’de ortak paylaşımlarda bulunmasını sağlayacaktır.
Kongremize sonsuz destek veren Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü’ne ve bilimsel içeriğimizin zenginleştirilmesine katkı veren Türkiye Diyetisyenler Derneği, Türkiye Diyabet Diyetisyenliği Derneği ve Metabolik ve Bariatrik Cerrrahi Diyetisyenliği Derneği’ne çok teşekkür ediyoruz.
Tüm katılımcılara kolay ulaşım, eğitici ve sosyal programlarla birlikte güzel bir kongre sunmayı amaçlıyoruz.
23-26 Mart 2017 tarihlerinde Erciyes Üniversitesi’nde buluşmak dileklerimizle…
Prof. Dr. Habibe ŞAHİN
Kongre Başkanı
 
Copyright © 2017 Erciyes Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı / Web Grubu